رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه:

طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت تمام می شود

طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت تمام می شود

به گزارش بست روید رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار داشت: طی چند روز گذشته تلفن همراه حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و از ۶۰ الی ۷۰ مدل تلفن همراه موجود در بازار فقط ۲۰ الی ۳۰ مدل آن توسط فروشندگان عمده به فروش می رسد.


محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در مورد سرانجام رجیستری گوشیهای مسافری اظهار داشت: وضعیت بازار تلفن همراه چندان مشخص نمی باشد، ضمن اینكه طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت ماه تمام می شود و به سایت گمرك متصل می شود تا فقط مسافران واقعی بتوانند تلفن همراه وارد كنند.
ایشان در ادامه اضافه كرد: خرید فروش تلفن همراه بنابراین به شدت افت كرده و اغلب عمده فروشان بزرگ از فروش تلفن همراه خودداری می كنند چون می دانند پس از این تاریخ و آخر طرح ریجستری گوشیهای مسافری می توانند اجناس خویش را با قیمت بالاتری به فروش برسانند.
غفوریان در ادامه از افزایش قیمت تلفن همراه طی چند روز گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: طی چند روز گذشته تلفن همراه حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و از ۶۰ الی ۷۰ مدل تلفن همراه موجود در بازار فقط ۲۰ الی ۳۰ مدل آن توسط فروشندگان عمده به فروش می رسد.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور پیش بینی خود از شرایط بازار تلفن همراه بعد از بسته شدن سایت رجیستری برای گوشیهای مسافری را اینگونه عنوان كرد: اگر این سایت بسته شود به جهت كاهش و كمبود كالا افزایش قیمت خواهیم داشت و احتمالاً گوشیهای مسافری از این پس فقط به مسافران واقعی تعلق بگیرد و نه كد ملی افراد.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز اظهار نمود: فقط باید صبر نماییم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و شرایط به چه گونه ای پیش می رود.
1398/02/19
11:40:09
5.0 / 5
4927
تگهای خبر: تلفن همراه , سایت , قیمت , گوشی
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید