دستاورد دانش بنیان ها؛

طراحی اپلیکیشن یادگیری زبان چینی با بهره بردن از هوش مصنوعی

طراحی اپلیکیشن یادگیری زبان چینی با بهره بردن از هوش مصنوعی

بست روید: یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی و راه اندازی یک اپلیکیشن یادگیری زبان چینی با بهره بردن از فناوری هوش مصنوعی شد.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، شرکت دانش بنیان جوان اندیشان پویا قومس با نام تجاری جاپکو با ماموریت ارائه خدمات فناوری اطلاعات و تولید نرم افزارها و محصولات در رابطه با سازمان ها و کسب وکارها در سال ۱۳۸۸ تاسیس شده است.
تلاش متخصصان و مهندسان این شرکت به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا جهت دستیابی به بهترین و بهینه ترین راه حل ها برای حل چالش ها و رفع نیازهای درخواستی مشتریان بوده است.
گفتنی است؛ نرم افزارهای شرکت دانش بنیان جاپکو به دو صورت “محصول آماده” و “محصول سفارشی” به مشتریان ارائه می شوند.
ناصر محمودی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان جاپکو، درباب نحوه عملکرد اپلیکیشن cangy trainer اظهار داشت: این اپلیکیشن، برنامه ای جهت یادگیری زبان چینی است که در آن از هوش مصنوعی بهره گرفته شده است. روش کار به این صورت است که ابتدا نحوه کشیدن یک حرف به فرد نشان داده می شود و در ادامه فرد آن حرف را می نویسد و اگر مشکلی بود به شما hint نمایش داده می شود و برای نوشتن صحیح راهنمایی می کند.
وی افزود: افراد بسته به دانش خود در زبان چینی، سطح مورد نظر خودرا انتخاب نموده و آغاز به یادگیری می کنند. همین طور آزمون هایی برای سنجش مهارت افراد تا جایی که آموخته اند وجود دارد. این محصول در دو نسخه اندروید و ios در google app و app store عرضه شده است.
به گفته او از آنجا که برای مهاجرت و تحصیل در یک کشور آشنایی با زبان آن کشور از موارد لازم است افراد با کمک این اپلیکیشن می توانند به آسانی در خانه و با صرف کمترین هزینه زبان چینی یاد بگیرید.
وی با اعلان اینکه برنامه cangy trainer یک برنامه نوآورانه یادگیری زبان است، اشاره کرد: این برنامه، دارای یک روش آموزشی منحصر به فرد است که شامل نشان دادن نحوه نوشتن نامه به کاربران و راهنمایی آنها برای نوشتن صحیح آن با بهره گیری از نکات است. این اپلیکیشن بسته به دانش زبان چینی کاربر سطوح مختلفی را نیز ارائه می دهد و شامل تست هایی برای سنجش میزان پیشرفت آنها می شود.
محمودی در آخر اشاره کرد: این محصول در سال ۲۰۲۱ ارائه شد و از آن زمان تا حالا توجه خیلی از زبان آموزان در سرتاسر جهان را به خود جلب کرده است. این محصول نه فقط به یادگیری زبان کمک کرده است، بلکه جایگاهی برای خود در صنعت فناوری به عنوان یک تغییر دهنده بازی به وجود آورده است.


منبع:

1403/04/18
12:37:17
5.0 / 5
115
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید