آمارهای ضد و نقیض درباره كاربران سرویس های گوگل!

آمارهای ضد و نقیض درباره كاربران سرویس های گوگل!

به گزارش بست روید گزارش های انتشار یافته از آن حكایت می كند كه سرویس های پخش آنلاین موسیقی گوگل بیشتر از ۱۵ میلیون مشترك را در خود جای داده است.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، این روزها كه سرویس های استریم موسیقی از محبوبیت و استقبال بی نظیر كاربران در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی برخوردار شده است، شركت های متعددی همچون اپل اسپاتیفای و گوگل تلاش دارند كه با عرضه سرویس و خدمات منحصر به فرد با قابلیت های جدید مشتركان بیشتری را به سمت و سوی خود كشانده و نظر آنها را به خود جلب كنند.
در بین همه سرویس های اشتراك موسیقی و محتوای بزرگ و در حال رشد جهان، سرویس های استریم و پخش آنلاین موسیقی از محبوبیت و اقبال عمومی بسیار بیشتری برخوردار شده اند؛ بگونه ای كه آمار و ارقام انتشار یافته در سال ۲۰۱۸ میلادی نشان داده است كه تعداد كاربران این سرویس های موسیقی در ماه شاهد یك رشد و افزایش بیشتر از یك میلیون نفری بوده است.
حال تازه ترین گزارش های انتشار یافته از جانب وال استریت ژورنال از آن حكایت می كند كه آمار كاربران یوتیوب موزیك و گوگل پلی موزیك در طول چهار ماه گذشته ثابت مانده است و سرویس های استریم موسیقی گوگل تنها ۱۵ تا ۱۶ میلیون كاربر دارد این در شرایطی است كه اسپاتیفای الان بالغ بر ۱۰۰ میلیون مشترك دارد.
البته گوگل به رسانه ها اعلام نموده است كه آمار مشتركان و گزارش های مربوط به آن به درستی صورت نگرفته است، چونكه بنا بر ادعای این شركت بزرگ از ماه مارس ۲۰۱۹ به بعد تعداد مشتركان یوتیوب پریمیوم و یوتیوب موزیك در مقایسه با سال قبل بیشتر از ۶۰ درصد افزایش یافته است.
منبع:

1398/02/21
14:32:41
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: خدمات , شركت , گوگل
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید