كاهش ۲۰برابری قیمت؛

تولید چراغ های پیشرفته LED با دانش ایرانی

تولید چراغ های پیشرفته LED با دانش ایرانی

بست روید: محققان در یك شركت دانش بنیان توانستند چراغ های پیشرفته LED را طراحی و تولید كنند كه در مقایسه با نمونه خارجی خود تا 20 برابر ارزان قیمت تر تمام می شود.عیسی افخمی، مدیرعامل یك شركت دانش بنیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباب تولید چراغ های پیشرفته LED در این شركت اظهار داشت: محصول ما بیشتر در حوزه خدمات شهری مورد استفاده قرار می گیرد و چراغ های مستحكم و بادوامی هستند كه از عمر مفید بالایی نیز برخوردار می باشند.
وی اضافه كرد: این چراغ ها بیشتر در فضاهایی مثل معابر شهری، مراكز تاریخی، ساختمان ها، باند پرواز و محوطه های فرودگاهی كه به نورپردازی و یا روشنایی از كف نیاز دارند، استفاده می شود.
افخمی، بازار هدف چراغ های پیشرفته LED را شهرداری ها، ادارات میراث فرهنگی و گردشگری، فرودگاه ها و نیز مراكز تجاری و مسكونی عنوان نمود.
وی درباره مزیت های محصول تولیدی در این شركت اظهار داشت: چراغ های تولید شده در شركت ما از بدنه مقاوم تشكیل شده و قابلیت تنظیم زاویه داخلی را نیز داراست.
وی با اشاره به اینكه این شركت دارای گواهی نامه هایISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۸ وCE از IQS انگلستان است، اظهار داشت: امروز نمونه های داخلی و خارجی این محصول در بازار موجود است اما تفاوتی كه محصول ما نسبت به مشابه خارجی خود دارد در قیمت آن است كه تا ۲۰ برابر قیمت آن پایین تر است. نمونه چینی آن نیز عمر مفید بسیار كوتاهی دارد و زود خراب می شود.
مدیرعامل این شركت دانش بنیان درباب مزیت های این چراغ ها اظهار داشت: دارا بودن جنس بدنه مقاوم، داشتن مكانیزم ابتكاری و منحصر به فرد تنظیم زاویه، راندمان بالا و استفاده قطعات با كیفیت جهت نمایش گارانتی ۳ ساله مدارهای الكترونیكی از خاصیت های چراغ های پیشرفته به شمار می روند.
افخمی با اشاره به اینكه این شركت در مرحله تولید نیمه انبوه سفارشی چراغ های پیشرفته LED است، اشاره كرد: ما حالا در حال تكمیل فاز توسعه خود هستیم تا بتوانیم محصول خودرا به سراسر كشور نمایش كنیم؛ در این راه از تسهیلات صندوق نوآوری شكوفایی بهره برده ایم.
وی با اشاره به اینكه ما هم اكنون بیشتر در استان فارس مشغول بازار سازی هستیم، بیان كرد: حالا در حال رایزنی با بازارهای تركیه، عراق و گرجستان هستیم تا امسال بتوانیم به قسمتی از این بازار دست پیدا نماییم و محصول خودرا به این كشورها صادر نماییم.


منبع:

1398/03/06
19:30:08
5.0 / 5
4791
تگهای خبر: خدمات , شركت , طراحی , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید