جلیقه هوشمند ضدضربه به بازار آمد

جلیقه هوشمند ضدضربه به بازار آمد

بست روید: یك شركت ایتالیایی از تولید جلیقه هوشمند ضدضربه ای آگاهی داده كه در مقایسه با نمونه های مشابه تا هفت برابر بیشتر در مقابل شوك و ضربه شدید مقاوم است.


به گزارش بست روید به نقل از نیواطلس، این جلیقه بطور ویژه مناسب استفاده توسط موتورسواران است تا از آنها در مقابل تصادف های شدید و ضربات ناگهانی حفاظت كند. جلیقه مورد اشاره به شكلی منعطف تولید شده و شركت Dainese مدعی است این محصول در ۹۹.۹۹ درصد از موارد در مقابل تصادم و ضربات شدید از افراد حفاظت می كند و جلوی واردشدن لطمه های شدید را به بدن می گیرد.
جلیقه مورد اشاره از كیسه هوای هوشمندی برخوردار می باشد كه در زمان برخورد بلافاصله فعال می شود. همین طور ۷ سنسور هم بر روی آن نصب شده تا با حداكثر سرعت وقوع حادثه مورد شناسایی قرار گیرد. همچون این حسگرها می توان به جی پی اس، شتاب سنج، ژیروسكوپ و غیره اشاره نمود. این حسگرها حتی اگر فردی بر روی موتور ثابت نشسته باشد و ناگهان از پشت وسیله نقلیه ای به او برخورد كند به سرعت عمل كرده و كیسه های هوا را فعال می كنند. همچون دیگر مزایای این كیسه هوا می توان به تهویه مناسب بدن برای جلوگیری از عرق كردن، ضد آب بودن و لزوم شارژ كردن آن پس از هر ۲۶ ساعت استفاده اشاره نمود. برای شارژ این ژاكت باید از پورت یو اس بی آن استفاده نمود. قیمت این محصول ۶۹۹ دلار است.


منبع:

1398/04/05
01:13:20
5.0 / 5
5501
تگهای خبر: ربات , شركت , قیمت , هوشمند
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید