پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی در جهان

پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی در جهان

به گزارش بست روید تازه ترین آمارهای انتشار یافته نشان داده است كه فیسبوك همچنان در صدر پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی و واتس اپ هم بعنوان اولین پیام رسان محبوب جهان ایستاده است.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، این روزها كمتر كسی را می توان یافت كه از دنیای مجازی، پیام رسان ها و شبكه های اجتماعی به دور باشد یا در یكی از آنها حساب كاربری نداشته باشد.
تازه ترین آمارها و گزارش های بدست آمده توسط مؤسسه تحقیقاتی statista نشان داده است كه فیسبوك، یوتیوب و واتس اپ به ترتیب بیشترین كاربرد و محبوبیت را در بین كاربران شبكه های اجتماعی و اپلیكیشن های ارتباط جمعی دارند.
خیلی از تحلیلگران، استقبال بی نظیر و افزایش صعودی استفاده از شبكه های اجتماعی تا حد زیادی مرهون آمدن گوشیهای هوشمند مجهز سیستم عامل پیشرفته و هم چنین پشتیبانی از اینترنت همراه و بی سیم وای فای پرسرعت است، چونكه كاربران برای اتصال به اینترنت و برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان خود، دیگر نیازی نیست كامپیوتر خویش را روشن كنند، بلكه تنها با لمس انگشت خود برروی گوشی هوشمند قادر خواهند بود به راحتی وارد پروفایل شبكه های اجتماعی خود شوند و در آن فعالیت كنند.
بر مبنای یافته های جدید محققان و پژوهشگران، سه سرویس فیسبوك، یوتیوب و اینستاگرام در صدر محبوب ترین و پركاربرد ترین شبكه اجتماعی و سه اپلیكیشن واتس اپ، فیسبوك مسنجر و وی چت هم در صدر محبوب ترین پیام رسان های جهان جای گرفته اند.
طبق گزارشی كه در وب سایت digitalinformationworld آمده است، این تحقیقات كه تنها استفاده كاربران از شبكه های اجتماعی و اپلیكیشن های پیام رسان را در اولین ماه سال جاری میلادی یعنی ژانویه ۲۰۱۹ نشان می دهد، بر مبنای تعداد كاربران فعال در ماه، تعداد حساب های كاربری و همینطور میزان بازدیدكنندگان آنلاین سایت و پلت فرم این شبكه های اجتماعی گزارش و اعلام شده است.
بر اساس نمودار زیر، از پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی در ژانویه ۲۰۱۹ میلادی می توان به ترتیب به فیسبوك، یوتیوب، اینستاگرام، كیوزون، تیك تاك، ویبو، ردیت، توئیتر، دوبان، لینكدین، بایدو و پینترست اشاره نمود.
محبوب ترین و پركاربردترین پیام رسان ها هم در جهان در این ماه هم به ترتیب واتس اپ، فیسبوك مسنجر، وی چت، كیوكیو، اسكایپ، اسنپ چت، وایبر و لاین هستند.


1398/04/10
19:58:01
5.0 / 5
4191
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید