خرید ماهواره های سنجشی در دستور كار سازمان فضایی

خرید ماهواره های سنجشی در دستور كار سازمان فضایی

بست روید: مدیركل توسعه كسب وكارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران با اشاره به اینكه هدف ما از شبكه سازی در حوزه كسب و كارهای فضاپایه برقراری ارتباط میان سازمان های دولتی با شركت ها است، اظهار داشت: در گردهمایی امروز شاهد حضور 7 دستگاه دولتی بعنوان مشتریان بالقوه هستیم.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا دكتر شبنم یزدانی در گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی كه امروز در صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار شد، اضافه كرد: ایجاد زیر ساخت ها، آموزش و ترویج، خرید كلان و پایداری، نظارت، ایجاد منابع سرمایه گذاری، شبكه سازی و توسعه بازار همچون نیازهای ایجاد كسب و كارهای نوآورانه به حساب می آید.
وی خدمات خرید كلان را شامل خرید داده ها ذكر كرد و افزود: بر این اساس خرید ماهواره های سنجشی در دستور كار سازمان فضایی قرار دارد و امیدواریم تا دو سال آینده در مدار قرار گیرد.
مدیر كل توسعه كسب و كارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران با تاكید بر وجود نظارت صنفی بر شركت های دانش بنیان حوزه فضایی، تصریح كرد: شركت های دانش بنیان در حال استقرار هستند و امیدواریم زیر ساختهای لازم برای نظارت صنفی و ساختارهای هوشمند برای رتبه بندی شركت ها ایجاد شود.
یزدانی با اشاره به اقدامات سازمان فضایی برای شبكه سازی، اظهار نمود: در این طرح به دنبال برقراری ارتباط میان سازمان های دولتی بعنوان مشتری و شركت های دانش بنیان بعنوان عرضه كنندگان فناوری و تكمیل زنجیره شركت ها و استارتاپ ها هستیم.
وی با اشاره به برگزاری گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی، اظهار داشت: در این گردهمایی ۳ روزه ۷ سازمان دولتی بعنوان مشتریان بالقوه محصولات شركت ها حضور دارند.
منبع:

1398/04/16
23:10:26
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید