شبكه های اجتماعی به سلامت كاربران می اندیشند!

شبكه های اجتماعی به سلامت كاربران می اندیشند!

به گزارش بست روید شبكه اجتماعی پینترست از این پس به كاربرانش یادآوری می كند كه در طول شبانه روز در كنار انجام كارهای روزانه به حفظ سلامت جسم و روان هم بپردازند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، پینترست (Pinterest ) یكی از شبكه های اجتماعی جدیدی است كه شباهت زیادی به اینستاگرام دارد و به كاربرانش این امكان را می دهد تا تصاویر مختلفی را بر روی این پلت فرم بگذارند و نظر و توجه مخاطبان را به سمت و سوی خود جلب كنند.
حالا در تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت the verge، می توان دریافت كه شبكه اجتماعی پینترست با همكاری دانشكده پزشكی دانشگاه استنفورد تصمیم گرفته است كه برای سلامت جسمی و روحی كاربرانش اهمیت بیشتری قائل شود و بدین ترتیب در بین تمامی تصاویری كه بر مبنای favorite های آنها نمایش داده می شود، از این پس تصاویر و گیف های مختلفی ظاهر خواهد شد كه از كاربران می خواهد به منظور كاهش استرس های روانی ناشی از مشكلات و بیماری های مختلف، تنفس عمیق شكمی داشته باشند.
بر مبنای یافته های دانشمندان و پزشكان، تكرار تنفس عمیق شكمی تا حد زیادی می تواند از فشارهای روحی و روانی و استرسی كه افراد تحت تاثیر مسائل گوناگون با آن مواجه می شوند، بكاهد.
پینترست در این خصوص با انتشار اطلاعیه ای اعلام نموده است كه می خواهد به كاربران یادآوری و كمك نماید كه در طول شبانه روز حتی زمانی كه درحال استفاده از شبكه های اجتماعی و گشت و گذار در فضای مجازی می باشند، به حفظ سلامت جسم و روان خود بیشتر اهمیت دهند.1398/05/02
11:45:19
5.0 / 5
4443
تگهای خبر: دانشگاه , سایت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید