در سراسر كشور

قبوض كاركرد تلفن ثابت از دوره بعد حذف می شود

قبوض كاركرد تلفن ثابت از دوره بعد حذف می شود

بست روید: مدیر كل ارتباطات و امور بین الملل شركت مخابرات ایران اعلام نمود در امتداد نهادینه سازی فرآیندهای دولت الكترونیك، از دوره آینده و همزمان با سیكل سوم، قبوض تلفن ثابت به صورت كامل حذف خواهد شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار نمود: از مهرماه سال جاری (سیكل سوم)، قبوض كاركرد تلفن ثابت در تمام استان ها و مناطق مخابراتی چاپ و توزیع نمی گردد.

وی با تاكید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت های دولت الكترونیك اشاره كرد: با عنایت به ایفای نقش های مسئولیت اجتماعی، شركت مخابرات ایران قبوض كاغذی كاركرد هزینه تلفن ثابت مشتركان را از دوره آینده در تمام استان ها و مناطق مخابراتی حذف می كند.

بیدخام، صرفه جویی سالانه از حذف قبوض و به كارگیری این هزینه در امتداد توسعه شركت را از اولویت های شركت مخابرات ایران دانست و اظهار داشت: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر كشور از این پس می توانند با تماس با سامانه ۲۰۰۰، به صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض استفاده كنند.

وی افزود: وب سایت شركت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و كد ussd ستاره ۲۰۲۰ مربع نیز در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مشتركین در سراسر كشور می توانند ضمن دریافت كاركرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه ای، نسبت به پرداخت قبوض اقدام نمایند.

مدیركل ارتباطات و امور بین الملل شركت مخابرات ایران اضافه كرد: ساده سازی فرایندها، ارائه خدمات به مشتركین در كمترین زمان و شفاف بودن كلیه امور مربوط به دریافت و پرداخت از مزایای مهم حذف قبوض كاغذی تلفن ثابت است.
منبع:

1398/05/18
16:18:29
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید