عرضه خدمات ارتباطی به زائران اربعین حسینی بهبود می یابد

عرضه خدمات ارتباطی به زائران اربعین حسینی بهبود می یابد

بست روید: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل سازمان رسانه و ارتباطات جمهوری عراق بر تقویت روابط عمیق و همكاری های دوجانبه و بهبود خدمات ارتباطی در اربعین حسینی تاكید نمودند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات، "علی ناصر الخویلدی" مدیرعامل سازمان رسانه و ارتباطات جمهوری عراق روز گذشته (شنبه) در شهر نجف با "محمدجواد آذری جهرمی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و هیات همراه دیدار و گفت وگو كرد.
در این دیدار دو طرف بر ادامه همكاری فنی برای عرضه بهترین خدمات ارتباطی و فراهم كردن تمامی امكانات برای زائران اربعین تاكید نمودند.
طرفین در این دیدار همینطور در مورد روابط دو جانبه میان ایران و عراق و عمیق تر شدن همكاری ها در زمینه ارتباطات و فناوری با یكدیگر سخن گفتند.
آذری جهرمی وزیر ارتباطات از خدمات ارائه شده همچون در زمینه ارتباطات كه از جانب عراق به زائران عرضه می گردد از دولت و ملت عراق تشكر كرد.
وی ادامه داد: سفر ما به نجف اشرف برای تاكید بر آمادگی وزارت ارتباطات برای همكاری در تبادل تجارب در زمینه های ارتباطات و فناوری و مشاركت شركت های ایرانی با همتای عراقی برای عرضه خدمات ارتباطی در روزهای زیارت اربعین امام حسین (ع) است.
در ادامه این دیدار، الخویلدی و جهرمی وضعیت زائران و نیازهای ارتباطی و فنی آنها و میزان تعهد شركت های ارتباطی عراقی و ایرانی برای عرضه خدمت به زائران اربعین را مورد بررسی قرار دادند.
بر طبق این گزارش، عرضه خدمات مطلوب ارتباطی در روزهای زیارت میلیونی اربعین در دو بخش تلفن همراه و اینترنت یكی از دغدغه های زائران و هم مسئولان دو كشور بوده است.1397/08/07
14:05:19
5.0 / 5
4655
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید