عرضه مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه كشور توسط شاتل موبایل

عرضه مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه كشور توسط شاتل موبایل

به گزارش بست روید بسته های افزایشی كم هزینه و اختصاصی «شاتل موبایل پلاس» بعنوان مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت كشور به مشتركان سیمكارت های شاتل عرضه شدند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور با هدف كاهش هزینه های مشتركان و عرضه اقتصادی ترین و به صرفه ترین خدمات ارتباطی تلفن همراه، برای نخستین بار در ایران، مبادرت به معرفی بستههای اختصاصی اینترنت مبتنی بر موقعیت با نام «شاتل موبایل پلاس» كرده است.
شاتل موبایل پلاس، سرویس جدید و نوآورانه شاتل موبایل است كه بر مبنای آن تمامی مشتركان سیمكارت های این اپراتور تلفن همراه، با حضور در صدها شهر و دهستان كشور كه علامت «+» روی گوشی تلفن همراه آنان و در كنار نام Shatel Mobile بعنوان سرویس دهنده ی خدمات سیمكارت نمایش داده شود، می توانند از بسته های اینترنت مقرون به صرفه شاتل موبایل پلاس استفاده كنند.
گفتنی است، بسته های شاتل موبایل پلاس قبل از این به صورت بسته های هدیه به همراه بعضی از بسته های عادی شاتل موبایل به مشتركان عرضه شده بود و الان با عنایت به استقبال مشتركان و توسعه مناطق تحت پوشش این خدمات، در طرحی ویژه، بسته های شاتل موبایل پلاس به صورت جداگانه و در چارچوب مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت كشور در اختیار مشتركین قرار گرفته است.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درمورد بسته های شاتل موبایل پلاس، آخرین نقشه ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس، انتخاب شماره و خرید سیمكارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ با كد یك، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه نموده یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با كارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.
درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركان خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور عرضه می كند.1398/05/28
15:02:17
5.0 / 5
4463
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید