اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل

اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل

بست روید: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با عنایت به اخبار انتشار یافته درباب انتصاب مدیرعامل جدید برای شركت خدمات ارتباطی رایتل اطلاعیه ای را صادر كرد.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به اخبار انتشار یافته درباب انتصاب مدیرعامل جدید برای شركت خدمات ارتباطی رایتل، ذكر موارد زیر ضروری است:

۱- برمبنای پروانه های صادر شده از طرف رگولاتوری، مصوبات كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تمامی دارندگان پروانه لازم الاجراست و این مساله در پروانه رایتل نیز با صراحت قید شده است.

۲- مصوبه الزامات احراز صلاحیت حرفه ای مدیران و دارندگان پروانه در حوزه ICT به اپراتور مذكور ابلاغ و برای اپراتور درباره انتصاب مدیرعامل جدید نیز لازم الاجراست.

۳- باوجود ادعای انتصاب مدیر عامل جدید از دو شهریور ماه، تمامی مكاتبات اپراتور رایتل با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از شروع شهریور تابحال با امضای سرپرست این اپراتور انجام شده است.

۴- برمبنای مصوبه كمیسیون هرگونه انتصاب قبلی درباب مدیرعامل و اعضای هیات مدیره كه در روزنامه رسمی ثبت شده باشد، مشمول مصوبه اخیر كمیسیون نمی باشد كه این مساله درباب مدیرعامل جدید محقق نشده است.

لذا با عنایت به موارد فوق و به سبب عدم رعایت مصوبه كمیسیون این انتصاب از نظر رگولاتوری فاقد وجاهت بوده و اقدامات و تصمیمات ایشان مورد قبول رگولاتوری نخواهد بود. بدیهی است در صورت اصرار شركت مذكور برای انتصاب ایشان لازم است تا مشخصات و سابقه كاری ایشان برای رگولاتوری ارسال شود تا مراحل بررسی صلاحیت حرفه ای ایشان برمبنای مصوبه كمیسیون صورت پذیرد.

منبع:

1398/06/25
13:21:19
5.0 / 5
4373
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید