با هماهنگی معاونت علمی ؛

محققان و فعالان ایرانی از مراكز عطرسازی فرانسه بازدید می كنند

محققان و فعالان ایرانی از مراكز عطرسازی فرانسه بازدید می كنند

به گزارش بست روید برای علاقه مندان به صنعت عطر سازی امكان یك سفر علمی به كشور فرانسه فراهم گشته است.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در جهت بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گل های معطر، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر كشور به مراكز اسانس و عطر سازی كشور فرانسه برنامه ریزی شده است.
بازدید از مراكز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید از موزه های در رابطه با صنعت عطر و اسانس و هم نشست مشترك با كارگزاران و محققین این صنعت در فرانسه همچون جزئیات سفر فوق الذكر است.
برای حضور در این رویداد، كلیه محققان، پژوهشگران، فعالین اقتصادی و دیگر علاقه مندان به بازار گیاهان دارویی و معطر ایران، تا دهم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رخداد علمی ثبت نام كنند.
دانشجویان تحصیلات تكمیلی و اساتید دانشگاه های كشور، اعضای كانون گل محمدی و انجمن گلاب و عرقیات جهت شركت در این رویداد شامل تخفیف ویژه خواهند بود.
ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، كانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدكنندگان و صادركنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این سفر علمی هستند.
برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر می توان با كانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری ارتباط برقرار كرد.

1398/07/24
22:36:46
5.0 / 5
4135
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید