دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی (ص):

صندوق نیكوكاری جایزه مصطفی (ص) ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد

صندوق نیكوكاری جایزه مصطفی (ص) ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد

به گزارش بست روید دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی (ص) اظهار داشت: هم اكنون صندوق سرمایه گذاری نیكوكاری جایزه مصطفی با 370 نفر اعضای حقیقی و حقوقی، 390 میلیارد ریال سرمایه دارد.به گزارش بست روید به نقل از مهر، مهدی صفاری نیا امروز در نشستی خبری با اشاره به اینكه سومین دوره اعطای این جایزه همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر (ص) برگزار می شود، اظهار داشت: این جایزه به دنبال هم افزایی و ارتقا ظرفیت های جهان اسلام است تا در چارچوب برنامه های مختلف این ظرفیت سازی توسعه یابد.
وی با اشاره به اینكه از شنبه ۱۸ آبان ماه برنامه های هفته جایزه مصطفی (ص) شروع می شود، اظهار داشت: دانشمندان از ۳۰ كشور طی سه روز متوالی به كشورمان می آیند تا در نشست های استپ، اعطای جایزه مصطفی (ص) و برنامه های مربوط به این جایزه شركت نمایند.
صفاری نیا با اشاره به اینكه ۱۰۰ مدعو علمی به كشور می آیند، اظهار داشت: ششمین نشست استپ با حضور دانشمندان جهان اسلام با همكاری ۹ دانشگاه و ۹ پژوهشگاه طی دو روز هفته آینده انجام می شود.
دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی (ص) اظهار داشت: هم اكنون صندوق سرمایه گذاری نیكوكاری جایزه مصطفی (ص) ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد كه علاوه بر وقف و هبه سرمایه گذاری نیز در آن دیده می شود.
صفاری نیا اشاره كرد: امیدوارم شاهد حضور نیكوكاران و سرمایه گذاران در صندوق سرمایه گذاری نیكوكاری جایزه مصطفی (ص) باشیم.


منبع:

1398/08/11
20:59:30
5.0 / 5
4379
تگهای خبر: دانشگاه , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید