فرآورده های پروبیوتیك نسل جدید دارویی رونمایی گردید

فرآورده های پروبیوتیك نسل جدید دارویی رونمایی گردید

به گزارش بست روید پروبیوتیك های دارویی در یك شركت دانش بنیان مستقر در پارك پردیس به تولید رسید و از آنها رونمایی گردید.به گزارش بست روید به نقل از مهر، سحر بهمنی مدیر عامل یك شركت دانش بنیان در پارك فناوری پردیس امروز در مراسم رونمایی از محصولات پروبیوتیك اظهار داشت: ما مفتخر هستیم كه محصولات دارویی پروبیوتیك را در این شركت به تولید برسانیم كه جزو فرآورده های دارویی به حساب می آید.
وی اضافه كرد: فرآورده های پروبیوتیك، فرآورده هایی هستند كه بیشتر از ۱۰ سال است كه وارد بازار كشور و سیستم سلامت شده اند.
بهمنی با اشاره به اینكه پروبیوتیك ها برای سلامت بدن مورد استفاده قرار می گیرند، تصریح كرد: از این فرآورده های پروبیوتیك می توان برای بیماری های مربوط به دستگاه گوارش، مخاط دهان، دستگاه تنفس فوقانی، زخم معده در بزرگسالان و كودكان و غیره استفاده نمود.
وی با اشاره به اینكه توانستیم این فرآورده ها را در كشور بومی سازی نماییم، خاطرنشان كرد: هم اكنون نمونه های موجود در كشور از قیمت بالایی برخوردار می باشند اما ما توانستیم آنها را در این شركت به تولید برسانیم.
به گفته وی از پروبیوتیك ها علاوه بر سیستم گوارشی در بیماریهای نقص ایمنی و آلرژیك می توان استفاده نمود.
مدیر عامل این شركت دانش بنیان با اشاره به اینكه از این فرآورده ها در جلوگیری از خیلی از بیماری ها استفاده می شود، تصریح كرد: تولید پروبیوتیك ها علاوه بر این شركت در شركت های دیگر هم می تواند صرفه جویی زیادی در سلامت كشور داشته باشد. به گزارش بست روید به نقل از مهر، مراسم رونمایی از این پروبیوتیك ها با حضور معاونان وزیر بهداشت و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری و مهدی صفاری نیا رئیس پارك فناوری پردیس در محل پارك پردیس برگزار گردید.


منبع:

1398/08/12
14:52:41
5.0 / 5
4876
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید