اپل همچنان سردمدار بازار تبلت

اپل همچنان سردمدار بازار تبلت

به گزارش بست روید آمارهای انتشار یافته از سه ماهه سوم سال جاری میلادی حاكیست كه آیپدهای اپل همچنان سردمدار بازار فروش تبلت در جهان هستند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته از جانب كارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی و آماری (International Data Corporation (IDC نشان داده است كه بازار جهانی فروش تبلت سرانجام در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ میلادی نشانه های حیاتی از خود به معرض نمایش گذاشته و شاهد یك رشد و افزایش ۱.۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.
بر مبنای جدول زیر، می توان به وضوح دریافت كه تبلت های عرضه شده توسط شركت های اپل، آمازون و سامسونگ به ترتیب موفق شده اند در این بازه زمانی جایگاههای نخست تا سوم رده بندی محبوب ترین و پرفروش ترین تبلت های جهان را از ان خود كنند.طبق اطلاعات و داده های ذكر شده در جدول بالا كه در وب سایت gsmarena آمده است، سهم فروش آیپدهای اپل در سومین فصل ۲۰۱۹، ۱۱.۸ میلیون دستگاه گزارش شده در حالیكه این رقم برای مدت مشابه سال قبل، ۹.۷ میلیون دستگاه گزارش و اعلام شده بود. به صورت كلی، سهم اپل از بازارهای جهانی فروش تبلت امسال میلادی ۳۱.۴ درصد و در سال ۲۰۱۸، ۲۶.۳ درصد بوده است. رشد فروش آیپدهای اپل در طول یك سال گذشته ۲۱.۸ درصد گزارش شده است.
سهم تبلت های توسعه داده شده توسط آمازون در این بازه زمانی سه ماهه در سال ۲۰۱۹، ۵.۵ میلیون و در ۲۰۱۸، ۴.۴ میلیون دستگاه بوده است. این بدان معناست كه در مجموع، آمازون ۱۴.۵ درصد از بازار فروش تبلت در جهان در ۲۰۱۹ و ۱۱.۸ درصد در ۲۰۱۸ را به خود مختص كرده است. رشد فروش تبلت های آمازون در طول یك سال گذشته ۲۶.۶ درصد گزارش شده است.
تبلت های سامسونگ در سه ماهه سوم سال جاری میلادی ۴.۶ میلیون و در همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۸، ۵.۴ میلیون از بازار فروش این محصول را از آن خود كرده اند. در مجموع سهم تبلت های سامسونگ در سال ۲۰۱۹، ۱۲.۳ درصد و در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۴.۶ درصد بوده است. این بدان معناست كه سامسونگ در طول یك سال گذشته، ۱۳.۹ درصد از سهم خود در بازارهای جهانی فروش این محصول از دست داده است.
تبلت های هواوی و لنوو هم به ترتیب با قرار گرفتن در جایگاههای چهارم و پنجم این جدول رده بندی، رشدی منفی ۴.۴ درصدی و مثبت ۷.۶ درصدی را در طول یك سال گذشته تجربه كرده اند.1398/08/14
10:10:00
5.0 / 5
4823
تگهای خبر: تجربه , سامسونگ , سایت , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید