لایك های اینستاگرام كاربران آمریكایی حذف می شود

لایك های اینستاگرام كاربران آمریكایی حذف می شود

به گزارش بست روید تعداد لایك پست های به اشتراك گذاشته شده در شبكه اجتماعی اینستاگرام در ایالات متحده آمریكا هم مخفی خواهد شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، چندی قبل بود كه اخبار و گزارش های گوناگونی در مورد اقدام اینستاگرام برای پنهان و مخفی كردن تعداد لایك های زیر پست های به اشتراك گذاشته شده توسط كاربران در این شبكه اجتماعی انتشار یافته بود كه مجموعا در هفت كشور به صورت آزمایشی عملی و اجرا شد تا در صورت موفقیت و استقبال عموم كاربران، در نسخه رسمی و نهایی این اپلیكیشن هم افزوده و عرضه شود.
حالا به نظر می آید كه پروژه مخفی سازی لایك اینستاگرام به ایالات متحده آمریكا هم رسیده و مقرر است در این كشور هم به صورت آزمایشی اجرا شود.
آدام موسری، مدیر شبكه اجتماعی اینستاگرام، در مصاحبه و گفتگویی با گزارشگر وب سایت Wired ۲۵ اخیرا خاطرنشان كرده است كه تعداد لایك های اینستاگرام در جهت كاهش فشارهای روحی، اضطراب و استرس ناشی از گرفتن لایك های بیشتر در ایام آتی در آمریكا نمایش داده نخواهد شد. این مبادرت به منظور بررسی حالات روحی كاربران و نحوه ارتباط برقرار كردن آنها با این توانایی جدید صورت گرفته است.
البته اینستاگرام اعلام نموده است كه این طرح آزمایشی در تمامی ایالت های آمریكا اجرا نخواهد شد.
تابحال كاربران هفت كشور كانادا، ایرلند، ایتالیا، استرالیا، نیوزلند، برزیل و ژاپن از این توانایی آزمایشی در اینستاگرام بهره می بردند كه حالا به نظر می آید كاربران آمریكایی هم به آن اضافه خواهند شد.
طبق گزارش وب سایت phonearena، بیشترین تاثیرگذاری حذف تعداد لایك در اینستاگرام بر روی اینفلوئنسرهای برزیلی با صدهزار تا یك میلیون فالوور بوده كه تعداد لایك های آنها را ۲۸.۳۳ درصد كاهش داده است.1398/08/19
20:25:38
5.0 / 5
4370
تگهای خبر: سایت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید