با فناوری نانو؛

فناوری تولید ژل بهبود چین و چروك پوست بدست آمد

فناوری تولید ژل بهبود چین و چروك پوست بدست آمد

به گزارش بست روید یافته علمی در دانشگاه علوم پزشكی تبریز به یك نانومحصول در بخش رفع چین و چروك پوست و از بین بردن صدمه های پوستی تبدیل شد.به گزارش بست روید به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، محققان موفق به دستیابی به فناوری تولید ژل حاوی نانو اتوزوم گاما اوریزانول جهت بهبود چین و چروك پوست شده است.
صفا تابناك، مدیرعامل یك شركت دانش بنیان اظهار داشت: با عنایت به دغدغه هایی كه در بخش زخم های پوستی و صدمه های حاصل از سوختگی داشتم، ۱۵ سال پیش كار روی توسعه محصولات مربوط به رفع صدمه های سوختگی از پوست را آغاز كردم.
وی اضافه كرد: در تولید این ژل، با محققان دانشگاه علوم پزشكی تبریز همكاری كردیم. این همكاری مشترك منجر به دستیابی به فناوری ژل حاوی نانو اتوزوم گامااوریزانول جهت بهبود چین و چروك پوست شد.
مدیرعامل شركت بیان كرد: این محصول پایه گیاهی و طبیعی داشته و اثربخشی بسیار بالایی روی پوست دارد. یكی از مزیت های این ژل، ایجاد كلاژن در پوست است به صورتی كه می تواند به سرعت كلاژن سازی پوست را افزایش دهد.
وی درباره اثربخشی این محصول بیان كرد: مطالعات بالینی نشان داده است كه مصرف ۴۰ روزه این ژل می تواند باعث تغییر وضعیت پوست صدمه دیده شود.
تابناك افزود: قصد نداریم كه این محصول را به صورت فروشگاهی عرضه نماییم، بلكه تلاش داریم محصول به صورت تخصصی از راه پزشكان برای بیماران تجویز شود.
به گفته مدیرعامل شركت، ژل حاوی نانو اتوزوم گاما اوریزانول بعد از دریافت گواهی نانومقیاس در راه كسب مجوز تولید از سازمان غذا و دارو است.

1398/08/22
19:22:34
5.0 / 5
4447
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , فروش , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید