توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران؛

نخستین رویداد استارتاپ ویكند سلامت روان الكترونیك برگزار می گردد

نخستین رویداد استارتاپ ویكند سلامت روان الكترونیك برگزار می گردد

بست روید: آغازین رویداد استارتاپ ویكند سلامت روان الكترونیك توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران با همكاری دفتر سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و دانشگاه های منطقه یك تهران برگزار می گردد.به گزارش بست روید به نقل از مهر، نخستین رویداد استارتاپ ویكند سلامت روان الكترونیك در تاریخ ۷ الی ۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران با همكاری دفتر سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه های منطقه یك تهران برگزار می شود.
این رویداد نوآورانه چند هدف را دنبال می كند. تولید زمینه ای جهت افزایش سطح سواد سلامت روان در بین دانشجویان، تولید نشاط و سلامت اجتماعی در میان دانشجویان، ترویج فرهنگ خلاقیت، كار تیمی و كار آفرینی، هم گام شدن سیستم دانشگاه با نوآوری های فناوری و ارتقاء خدمات الكترونیك به دانشجویان وایجاد زمینه ای برای گرد هم آیی دانشجویان رشته های مختلف فناوری اطلاعات، از اهداف مهم راه اندازی این رویداد است.
كاهش هزینه های خدمات سلامت روان و سایر هزینه ها با بهره گیری از فناوری های الكترونیك، و افزایش كیفیت و دسترس پذیری افراد به خدمات سلامت روان با بهره گیری از فناوری های الكترونیك از دیگر اهداف راه اندازی این رویداد مهم می باشد.
محورهای اصلی این رویداد، سواد سلامت روان و خودمراقبتی، صدمه های روانی اجتماعی (افسردگی، خودكشی، آزار و اذیت های سایبری، مصرف مواد و..)، مشاوره های الكترونیك، Game و سلامت روان، ابزارهای پیشگیری دیجیتال در حوزه روان ذكرشده است.
در این رویداد ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های منطقه یك وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (دانشجویان همه رشته ها و همیاران سلامت) شركت خواهند كرد.
از مزایای شركت در این رویداد تمرین و تقویت كار گروهی، فرصت بهره گیری از فضای مربی گری و منتورینگ توسط افراد خبره در زمینه های تدوین طرح توجیهی، مدل كسب و كار، ارزش گذاری فناوری، بازاریابی و فروش و نحوه عرضه طرح به سرمایه گذاران می باشد و به شركت كنندگان در این رویداد گواهی شركت در نخستین استارتاپ ویكند سلامت روان الكترونیكی اعطا خواهد شد.

1397/08/25
17:41:08
5.0 / 5
4638
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید