ناكامی باردیگر دولت آمریكا برای حذف وی چت

ناكامی باردیگر دولت آمریكا برای حذف وی چت

به گزارش بست روید قاضی آمریكایی در سانفرانسیسكو درخواست وزارت دادگستری برای بازبینی در حكم ادامه عرضه دانلود اپلیكیشن پیام رسان وی چت از فروشگاههای برنامه گوگل و اپل را رد كرد.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، قاضی لورل بیلر اعلام نمود که شواهد جدید دولت نظر وی درباره برنامه وی چت شرکت چینی تنست هولدینگز را تغییر نداده است. وزارت دادگستری آمریکا مدعی است اپلیکیشنهای چینی وی چت و تیک تاک تهدیدی برای امنیت ملی هستند.

وی چت به صورت میانگین ۱۹ میلیون کاربر روزانه در آمریکا دارد و در بین دانشجویان چینی، آمریکاییهایی که در چین زندگی می کنند یا روابط تجاری و شخصی در این کشور دارد، محبوب است.

اپلیکیشن وی چت مانند فیسبوک، واتس اپ، اینستاگرام و ونمو خدمات گوناگونی را یکجا عرضه می کند و بخش ضروری از زندگی مردم چین به حساب می آید و بیشتر از یک میلیارد کاربر در جهان دارد.

وزارت دادگستری آمریکا درباره تصمیم قاضی بیلر برای ادامه استفاده از اپلیکیشن وی چت درخواست تجدیدنظر کرده اما حکم دادگاه تجدیدنظر احیانا تا دسامبر اعلام نمی گردد.

کاربران وی چت ماه گذشته در شکایتی از قاضی بیلر درخواست کرده بودند مانع اجرای دستور وزارت بازرگانی آمریکا برای مسدود شدن دانلود وی چت در فروشگاههای برنامه شود.

بر اساس گزارش رویترز، در پرونده مشابه یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا موافقت نمود روند رسیدگی به درخواست دولت برای تجدیدنظر در حکم پیشگیری از اجرای دستور ممنوعیت دانلود اپلیکیشن ویدیویی تیک تاک در فروشگاههای برنامه آمریکایی تسریع شود.
1399/08/06
12:03:14
5.0 / 5
1618
تگهای خبر: خدمات , دانلود , شركت , فروش
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید