با كمك اپلیكیشن؛

ساعت هوشمند مصرف آب در منزل را كنترل می كند

ساعت هوشمند مصرف آب در منزل را كنترل می كند

به گزارش بست روید یک شرکت تجاری از تولید ساعتی هوشمند به نام پلیکو اطلاع داده که با استفاده از آن می توان میزان مصرف آب در منزل را مدیریت کرد.به گزارش بست روید به نقل از نیواطلس، این ساعت توسط استارت اپی در کالیفرنیا به نام ناج سیستمز ساخته شده و دارای یک سنسور، یک باتری، یک منتقل کننده داده نصب شده بر روی سنسور، یک نمایشگر و یک اپلیکیشن سازگار با اندروید و آی او اس است.
کاربران با اتصال سنسور این دستگاه به کنتور آب از راه یک بند یکپارچه و خاص می توانند از آن استفاده کنند. سنسور اطلاعات مصرف آب را به نمایشگر منتقل می کند و این داده ها با استفاده از شبکه وای – فای منزل به سرویس کلود شرکت سازنده منتقل شده و تجزیه و تحلیل می شوند.
در نهایت اپلیکیشن ساعت هوشمند مذکور نتیجه نهایی را نمایش می دهد. شرکت سازنده مدعی است این روش دقت بالایی دارد و الگوریتم های مورد استفاده در آن جهت بررسی میزان مصرف آب تمامی اطلاعات در ارتباط با این مورد را با دقت بررسی و جمع بندی می کنند.
از این سیستم می توان برای کشف موارد نشت آب هم بهره برد تا کاربران بتوانند برای حل این مشکل اقدام نمایند. عرضه اطلاعات مصرف آب به تفکیک روز، هفته و ماه هم مزیت دیگر استفاده از این ساعت هوشمند است. قیمت این محصول ۲۵۰ دلار است و البته باید ماهانه ۵ دلار هزینه اشتراک هم پرداخت گردد.

1399/10/12
23:33:16
0.0 / 5
1298
تگهای خبر: اندروید , باتری , هوشمند
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید