راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

یک شرکت دانش بنیان موفق به راه اندازی پلتفرمی برای جایگزینی یک کد هفت رقمی به جای آدرس پستی افراد شده است.به گزارش بست روید به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، یک شرکت دانش بنیان پلتفرمی با ۲۰ هزار کاربر فعال، راه اندازی کرده که یک آدرس همراه و مادام العمر برای افراد خواهد بود.
در واقع این شناسه جایگزین نشانی افراد برای ارسال و دریافت مرسوله خواهد شد و در آینده تمام خدمات شهری مکان محور با عرضه این شناسه قابل دریافت خواهد بود.
حمیدرضا توکلی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان طراحی کننده این پلت فرم اظهار داشت: هدف از راه اندازی این پلت فرم ایجاد یک خدمت زیر ساختی با هدف ارتقا و بهبود آدرس دهی به مخاطبان با ایجاد یک صندوق الکترونیکی(box-E ) است.
وی اضافه کرد: این پلت فرم راهی برای دریافت انواع خدمات پستی و شهری و مدیریت صندوق شخصی پستی (box personal) برای ارسال و دریافت مرسولات اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبان کسب و کار است.
وی با تکیه بر اینکه داشتن یک آدرس دائم، مدیریت نشانی به صورت آنلاین، آسان نویسی و چاپی شدن آدرس، پیشگیری از خطاهای انسانی در آدرس نویسی و ارسال موفق مرسولات، مدیریت صندوق مرسولات مجازی، مدیریت صندوق شخصی پستی personalbox و حفظ حریم خصوصی در آدرس دهی از عمده ترین مزایای این سامانه است، اظهار داشت: بزودی امکان دریافت و ارسال مرسولات پستی بین المللی هم از راه این پلت فرم امکانپذیر خواهد شد و در نظر داریم تا علاوه بر نسخه آنلاین، اپلیکیشن این پلت فرم را هم برای دسترسی ساده به اطلاعات مرسوله برای موبایل ظرف مدت کوتاهی راه اندازی نماییم.
به گزارش بست روید به نقل از مهر، این پلت فرم از دو ماه پیش به صورت رسمی شروع به کار کرده است و تابحال ۲۰ هزار کاربر فعال در سامانه خود دارد و ۳۵۰ هزار مرسوله پستی در این زمان تحویل شده است. راه اندازی این پلتفرم، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نتیجه رسیده است.


منبع:

1399/11/25
23:25:15
0.0 / 5
1055
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید