رئیس جهاد دانشگاهی خبرداد:

رونمایی از قطار متروی ملی در آینده ای نزدیك

رونمایی از قطار متروی ملی در آینده ای نزدیك

به گزارش بست روید رئیس جهاد دانشگاهی از رونمایی قطار متروی ملی در آینده ای نزدیک اطلاع داد و اظهار داشت: با اجرای این پروژه دانش بومی طراحی و ساخت آن کسب شده است.به گزارش بست روید به نقل از مهر، حمید رضا طیبی ضمن اشاره به رونمایی از قطار مترو ملی در آینده ای نزدیک اظهار داشت: طراحی و تولید سیستم رانش که به لحاظ فناوری پیچیده ترین قسمت قطار مترو به حساب می آید و در صنعت مترو سازی از آن بعنوان مغز، قلب و ماهیچه های یک قطار نامبرده شده و حدود ۳۰ درصد قیمت یک قطار را تشکیل می دهد به بهترین شکل و با پیشرفته ترین فناوری توسط جهادگران جهاد دانشگاهی انجام گرفت.
وی افزود: به صورت طبیعی قطار ملی بر دوش فناوری ساخته شده در جهاد دانشگاهی حرکت می کند و تمام تلاش ما این بوده و هست که این پروژه به بهترین شکل و با پیشرفته ترین فناوری صورت گیرد.
رئیس جهاد دانشگاهی اضافه کرد: پیشرفته بودن دانش طراحی و ساخت داخل واگن های مترو به راحتی قابل تعمیم به قطارهای پرسرعت بین شهری است.
وی با اجرای این پروژه دانش بومی طراحی و ساخت آن کسب شده است و با برنامه ریزی درست و تأمین منابع مالی هزاران شغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.


منبع:

1399/12/20
12:43:53
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: دانشگاه , سیستم , صنعت , طراحی
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید