استخدام ارتش سری برای دفاع از آمازون در توییتر

استخدام ارتش سری برای دفاع از آمازون در توییتر

به گزارش بست روید انتشار اسناد داخلی آمازون نشان داد این غول اینترنتی تحت یک برنامه محرمانه، به استخدام و تعلیم کارمندان برای دفاع از این شرکت در فضای توییتر پرداخته است.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، آمازون درباب ارتش کارمندانی که برای دفاع از این شرکت و جف بزوس، مدیرعاملش در توییتر در مقابل انتقادات از شرایط کارمندان آمازون به کار گرفته است، با دور جدیدی از تفحص روبه رو است.

وب سایت اینترسپت اسنادی را منتشر نمود که نشان می دهند آمازون تحت برنامه ای با عنوان وریتاس، به استخدام و تعلیم کارمندانی پرداخته تا اجازه ندهند انتقاداتی که مقابل آمازون و شرایط کارمندان این شرکت در توییتر مطرح می شود، بدون پاسخ بماند.

طبق اسنادی که به دست اینترسپت رسیده است، آمازون از سفیرانش خواسته تجربه قوی و سابقه روابط عمومی پاکی داشته است، شوخ طبع بوده و با انرژی نظرشان را بگویند و انتقادها را مودبانه رد کنند.

در یک آزمایش تحت این برنامه از کارمندان آمازون خواسته شد به تمرین پاسخگویی مقابل این انتقادات که بزوس باید مالیات بالاتری دهد، بپردازند.

این در حالیست که برنی سندرز با یک کارگر صحبت کرده بود که گفته بود به سبب شرایط کاری آمازون، به خودکشی فکر کرده بود. همین طور در سپتامبر دو نماینده مجلس آمریکا اعلام نمودند بعد از اینکه تلاش کردند یکی از انبارهای آمازون را بنا به درخواست این شرکت بازرسی کنند، کارکنان امنیتی آمازون پلیس را خبر کردند. افراد دیگری که از تاسیسات آمازون دیدار کرده اند، اظهار کرده اند این بازدید تاثیر چندانی در رفع نگرانیهای آنها درباره شرایط کاری نداشت.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، مدیران ارشد و تیم های روابط عمومی آمازون بتازگی در توییتر رفتار تهاجمی تری پیدا کرده و علنا به مشاجره با نمایندگان کنگره پرداخته اند که از شرایط کاری در این شرکت انتقاد دارند.

منبع:

1400/01/13
15:42:25
5.0 / 5
1082
تگهای خبر: اینترنت , تجربه , سایت , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید