زمان اعزام نخستین جهانگرد فضایی به فضا

زمان اعزام نخستین جهانگرد فضایی به فضا

به گزارش بست روید پس از سال ها تحقیق و بررسی و چند بار تأخیر، شرکت بلواوریجین زمان اعزام نخستین جهانگرد فضایی را از راه فضاپیمای نیوشفرد به فضا مشخص کرد.به گزارش بست روید به نقل از انگجت، فضاپیمای مذکور در تاریخ ۲۰ جولای یعنی بیشتر از دو ماه دیگر جهانگردی فضایی را به خارج از جو زمین منتقل می کند.
علاقمندان برای خرید بلیط این سفر باید در یک مزایده آنلاین شرکت کرده و صندلی مورد اشاره به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد بدهد اعطا می شود. مزایده مذکور از امروز شروع شده و علاقمندان باید با رفتن به وبسایت بلواوریجین به صورت خصوصی در این مزایده شرکت نمایند.
بعد از آخر مزایده، پیشنهادهای عرضه شده توسط بلواوریجین بررسی شده و با برگزاری یک مراسم زنده در تاریخ ۱۲ ژوئن تکلیف این صندلی مشخص می شود. بلو اوریجین به جف بزوس مؤسس آمازون متعلق می باشد.
بلواوریجین که با حضور فضانوردان حرفه ای و یک جهانگرد فضایی به پرواز درمی آید تنها ۱۰۰ کیلومتر از کره زمین دور می شود. در این شرایط تجربه بی وزنی و مشاهده کره زمین از دور ممکن خواهد شد. علاوه بر بلواوریجین شرکتهای دیگری مانند اسپیس ایکس هم به دنبال اعزام جهانگرد به فضا هستند.

1400/02/18
10:29:14
5.0 / 5
984
تگهای خبر: تجربه , سایت , شركت , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید