تمدید اینترنت مجانی اساتید دانشگاهی

تمدید اینترنت مجانی اساتید دانشگاهی

به گزارش بست روید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمدید بسته های اینترنتی اساتید دانشگاهی اطلاع داد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در کشور و رواج آموزش آنلاین، یکی از دغدغه افرادی که با این مقوله در ارتباط بودند، از معلمان و اساتید تا دانش آموزان و دانشجویان، بحث هزینه بالای اینترنت و به همین خاطر وزارت ارتباطات مبادرت به مجانی سازی سایت های آموزشی دانشگاه ها و اپلیکیشن شاد برای مدارس کرد. همینطور بعد از آن وزارت ارتباطات از عرضه ۱۲۰ گیگابایت اینترنت مجانی برای برای اساتید دانشگاه های کل کشور اطلاع داد.
با عنایت به این که عرضه این بسته های مجانی اینترنت از آبان ماه به مدت شش ماه شروع شده بود، پیامکی برای اساتید ارسال شده در خصوص اینکه مدت زمان شش ماهه بسته مورد نظر ۱۴ اردیبهشت به اتمام می رسد و قابل تمدید نیست. در صورتی که بعضی از اساتید دانشگاهی عنوان کردند حجم بسته اینترنتی آنها تمام نشده و درخواست تمدید این بسته ها تا آخر ترم را داشتند.
در این راستا ستار هاشمی -معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- پیش از این درباره امکان عرضه بسته های اینترنتی اساتید دانشگاهی به ایسنا اظهار داشته بود: به جهت اینکه بسته جدیدی با هر حجم و زمانی تعریف شود، باید منابعش تأمین شده و تعاملی با اپراتورها شکل بگیرد و توسط اپراتورها تحت یک بسته جدید فعال شود. ازاین رو هم اکنون پیگیری برای تأمین منابع در دستور کار وزارت ارتباطات است و اگر به سرانجام برسد و این منابع تامین گردد، در چارچوب عرضه یک بسته جدید امکان پذیر خواهد بود.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در اینستاگرام نوشت: بنابر درخواست های اساتید دانشگاه و حوزه، برای تمدید بسته های اینترنت «آموزش از طریق دور»، بسته اینترنت ۳ ماهه ظرف هفته آینده صرفاً برای اساتید دانشگاه و حوزه بر روی مشخصات قبلی آنها تعریف خواهد شد.1400/02/18
22:45:02
5.0 / 5
1107
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید