در گزارش بست روید عنوان شد؛

اختصاص تسهیلات به دانش بنیانها برای خرید و اجاره دفتر كار

اختصاص تسهیلات به دانش بنیانها برای خرید و اجاره دفتر كار

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اعطای تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکتها در زمینه خرید و رهن دفتر کار اظهار داشت: صندوق برای خرید و رهن حتی تا500 میلیون تومان تسهیلات می دهد.دکتر علی وحدت در گفتگو با خبرنگار مهر درباب اختصاص دفاتر کار به شرکتهای دانش بنیان و تسهیلات اعطایی از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی به این شرکتها اظهار داشت: تا پیش از سال ۹۷ ساختمان هایی تحت عنوان برج فناوری توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکتهای دانش بنیان خریداری می شد و بصورت «اجاره به شرط تملیک» تسهیلات مختلفی به آنها تعلق می گرفت.
وی اضافه کرد: اجاره به شرط تملیک در حقیقت شرکتهای دانش بنیان را مجبور به استقرار در یک محلی می کرد و از طرف دیگر لازم بود که صندوق نوآوری همیشه به فکر خرید ساختمان بعنوان برج فناوری برای دانش بنیانها باشد.
وی با اعلان اینکه از سال ۹۷ به بعد و در دوره جدید صندوق نوآوری و شکوفایی در صدد بر آمدیم که به دنبال خرید ساختمان برای شرکتها نباشیم، اظهار داشت: در این راستا تسهیلات دیگری را برای شرکتهای دانش بنیان در نظر گرفتیم.
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار نمود: در این نوع تسهیلات، شرکتهای دانش بنیان می توانند در هر ساختمان و منطقه ای که می توانند مستقر شوند و صندوق به آنها تسهیلاتی برای خرید و اجاره اختصاص می دهد.
وی درباب این تسهیلات اظهار داشت: صندوق برای شرکت هایی که امکان اجاره دفتری را دارند، مبلغ اجاره بصورت تملیک را به شرکتها اعطا می کند و اگر شرکتها خواهان استقرار در پارک های علم و فناوری باشند نیز تخفیف سود برای آنها قائل می شود.
به گفته وحدت، همین طور به شرکت هایی که امکان خرید دفتر ندارند تا ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات به آنها اختصاص می دهیم تا هر ساختمانی که می خواهند رهن کنند.

1400/03/10
22:49:37
5.0 / 5
1175
تگهای خبر: شركت , فناوری , نوآوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید