زدن ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون الزامی شد

زدن ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون الزامی شد

بست روید: شرکت آمازون در واکنش به شیوع کرونای دلتا، استفاده از ماسک برای کارکنان انبارهای خود در آمریکا را الزامی کرد.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، بزرگترین فروشنده آنلاین جهان در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام نمود کارکنان در انبارها و سایر مکانهای لجستیک در آمریکا باید از روز دوشنبه باردیگر از ماسک استفاده کنند.

آمازون در ماه های اخیر تدابیر سلامتی کووید ۱۹ را تسهیل کرده بود. از اواخر ماه مه کارمندان واکسینه شده اجازه پیدا کرده بودند در محل کار دیگر از ماسک استفاده نکنند. این شرکت تست ویروس کرونا و سنجش دمای بدن در محل کار را حذف کرده و موانع فیزیکی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در انبارهایش را کنار گذاشته است.

الزام به استفاده مجدد از ماسک شامل کارکنان اداری آمازون نمی گردد. آمازون پنج شنبه گذشته بازگشت کارکنان اداری خود به محل کار را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. قرار بود کارمندان آمازون از سپتامبر حداقل سه روز در هفته را در محل کار سپری کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون واکسن را برای کارکنانش الزامی نکرده است. این شرکت که دومین کارفرمای بزرگ آمریکا بعد از شرکت والمارت است، هزاران کارمند در مناطقی دارد که نرخ واکسیناسیون نسبتا پایینی دارند. برخی در انبارهای آمازون تصور می کنند اجبار به واکسینه شدن به خروج انبوه کارمندان از این شرکت منجر خواهد شد.

منبع:

1400/05/16
12:10:58
5.0 / 5
620
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید