در یك شركت فناور صورت گرفت؛

سنجش و پایش آب برای تصفیه پساب توسط محققان کشور

سنجش و پایش آب برای تصفیه پساب توسط محققان کشور

به گزارش بست روید محققان در یک شرکت فناور امکان سنجش و پایش آب و محیط زیست، کشاورزی و میکروب شناسی را در زمینه تصفیه پساب در دستور کار خود قرار دادند.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری، تصفیه پساب ها از عناصر آلاینده محیط زیستی یکی از لزوم های برخورداری از جامعه سالم می باشد که تجهیزات ایران ساخت به این اقدام سرعت داد.
جابر سعید مدیرعامل شرکت دانش بنیان تولید کننده این تصفیه کننده های پساب اظهار داشت: علاوه بر سنجش کیفیت محصولات به کمک تجهیزات پیشرفته و ایران ساخت، تعمیر و نگهداری یکی از خدماتی است که به مجموعه های پژوهشی و فناور، عرضه می شود.
راه اندازی تصفیه خانه های فاضلاب با فناوری بومی
به گفته این فعال فناور، کار سنجش و پایش در حوزه هایی مانند آب و محیط زیست، کشاورزی و میکروب شناسی هم در این شرکت انجام می شود و امسال هم شناسایی نمونه های صنعتی و معدنی را در دستور کار قرار دادیم.
ساخت تجهیزات پیشرفته ایران ساخت
مدیرعامل شرکت ضمن اشاره به تولید نمونه ایران ساخت و بروزرسانی برخی تجهیزات آزمایشگاهی بر حسب نیاز مشتری اظهار داشت: همچون این تجهیزات میتوان به دستگاههای تولید آب مقطر و آب بدون یون، فیتوترون، ژرمیناتور، تایمر آزمایشگاهی، هود شیمی و بیولوژی و اتوکلاو سنتز اشاره نمود.
ساخت تجهیزات فناورانه ضدعفونی کننده
وی از توسعه و ساخت یک محصول فناور برای ضدعفونی بر پایه امواج فرابنفش در این شرکت اطلاع داد و اظهار داشت: در زمان شروع کرونا تیم ما ساخت دو دستگاه یوویباکس و یووی پرتابل برای ضدعفونی اشیا و فضاهای مختلف بر پایه تابش فرابنفش با امنیت بالا را در دستور کار قرار داد.

1400/05/16
20:52:17
5.0 / 5
457
تگهای خبر: خدمات , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید