شایعه جدید درباره ارتباط ماهواره ای آیفون جدید اپل

شایعه جدید درباره ارتباط ماهواره ای آیفون جدید اپل

یک تحلیلگر معروف ادعا نمود نسل جدید آیفون که احیانا آیفون 13 نام خواهد داشت، شامل پشتیبانی برای تماسها و پیامهای ماهواره ای خواهد بود.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، اگر چنین شایعه ای صحت داشته باشد کاربران می توانند در مناطقی که تحت پوشش خدمات سلولاری قرار ندارند، اتراق کرده و نیازی به دستگاه ارتباط ماهواره ای مجزا نداشته باشند.

وب سایت ۹to۵Mac ضمن انتشار اظهارات مینگ چی کوئو، تحلیلگر معروف، نوشت: آیفون احیانا از یک مدل تغییر یافته مودم ایکس ۶۰ کوالکام برای صحبت با ماهواره استفاده خواهدنمود. هنوز مشخص نیست پشتیبانی ماهواره ای به اپلیکیشنهای خاصی محدود خواهد بود یا خیر اما اگر چنین چیزی باشد، حیرت انگیز نخواهد بود. سرویس ماهواره ای سیار اغلب آهسته تر از دیتای سلولاری مرسوم می باشد و بدین جهت قادر به پشتیبانی از خیلی از اپلیکیشنهای نیازمند اینترنت پرسرعت نخواهد بود.

اما دلایلی وجود دارد که نسبت به چنین شایعه ای بدبین باشیم. بلومبرگ در یک گزارش سال ۲۰۱۹ آگاهی داده بود اپل درحال ساخت فناوری ماهواره ای برای آیفون است اما این تیم ظاهرا امیدوار بود چنین محصولی را ظرف پنج سال آینده عرضه نماید. با فرض اینکه چنین اطلاعات لو رفته ای صحت داشته باشد هنوز دو سال دیگر به چنین رویدادی مانده است. همین طور پرسشهای منطقی مانند انتخاب فراهم کنندگان خدمات وجود دارد. خدمات ماهواره ای بطور معمول گران است و حتی اگر چنین خدماتی علاوه بر پوشش سلولاری عرضه گردد، ممکنست مشتری زیادی نداشته باشد.

بسیاری انتظار دارند شرکت اپل نسل جدید آیفون را در سپتامبر رونمایی کند. با این وجود مشخص نیست این رونمایی به مدل های آیفون پرو محدود خواهد بود یا همه مدل های آیفون را شامل می شود.

بر اساس گزارش انگجت، اگر چنین شایعه ای صحت داشته باشد اپل قابلیت جذاب تری از ارتقاهای شایع شده درباب صفحه نمایش و باردیگر برای نسل جدید آیفون در چنته دارد و آیفون اولین تلفن هوشمند بازار خواهد بود که امکان ارتباط در همه نقاط زمین را فراهم می آورد و هیچ رقیبی در این خصوص ندارد.
1400/06/10
11:34:39
5.0 / 5
675
تگهای خبر: آیفون , اینترنت , خدمات , سایت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید