باگ ساعت گوگل کاربران را خواب گذاشت

باگ ساعت گوگل کاربران را خواب گذاشت

به گزارش بست روید اگر اپلیکیشن ساعت گوگل در گوشی اندرویدی شما در چند روز گذشته برای بیدار کردنتان در وقت تنظیم شده زنگ نزده است، باید بدانید که شما تنها نیستند و تعداد زیادی از کاربران ناراضی این باگ را گزارش کرده اند.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، این مشکل در وب سایتهای مختلفی همچون اندروید اثوریتی و ردیت گزارش شده و در لیست اپلیکیشن گوگل پلی استور نظرات یک ستاره ای زیادی دریافت کرده که اشاره کرده اند ساعت اخطار بموقع زنگ نمی زند.

معلوم نیست مشکل در ارتباط با این باگ چیست. مشکل برخی از کاربران در ارتباط با انتخاب یکی از آهنگهای اسپاتیفای بعنوان زنگ اخطار یا تنظیمات مزاحم نشوید گوشی است اما به نظر می آید مشکل کاربران دیگران متفاوت باشد. گویا این مشکل بیشتر در گوشی های پیکسل دیده می شود. با این وجود کاربران دیگری که اپلیکیشن ساعت گوگل را در تلفنهای ساخت شرکتهای دیگر نصب کرده اند هم با این مشکل روبرو شده اند.

وب سایت "اندروید پلیس" گزارش کرده پستی در ردیت از جانب یک حساب گروه پیکسل گوگل انتشار یافته که ضمن اشاره به این باگ، اعلام نموده چاره ای برای آن پیدا شده و بزودی عرضه می شود. همینطور سفارش کرده از آهنگ اسپاتیفای بعنوان زنگ اخطار استفاده نشود.

به نظر می رسد استفاده از یکی از صداهای پیش فرض در گوشی مشکل برخی از کاربران را حل کرده است اما نه همه کاربران. با عنایت به اینکه بسیاری برای بیدار شدن در بامداد به تلفن خود وابسته هستند، این مشکل بزرگتر از آنچه تصور می شود است.

بر اساس گزارش تِک رادار، تا لحظه انتشار این خبر هنوز ترمیم کاملی برای این مشکل ارائه نشده است. البته اپلیکیشنهای ساعت زنگ دار زیادی برای اندروید در گوگل پلی استور وجود دارد که میتوان بدون هیچ مشکلی از آنها بهره برد.

منبع:

1400/06/15
11:20:07
5.0 / 5
543
تگهای خبر: اندروید , سایت , شركت , گوشی
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید