آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

هودل بیت کوین رکورد زد

هودل بیت کوین رکورد زد

بست روید: هودل بیتکوین به بالاترین حد در پنج سال قبل رسید برای اینکه سرمایه گذاران تحت تأثیر نوسانات بازار قرار نگرفتند.


به گزارش بست روید به نقل از فینبلد، بنظر می رسد که بیشتر سرمایه گذاران بیتکوین (BTC) بر روی احتمال افزایش دارایی ها در آینده، با وجود اصلاح طولانی مدت حساب می کنند با وجود این که ارز دیجیتال همچنان حدود ۲۰هزار دلار تثبیت می شود.
هم اکنون، سرمایه گذاران استراتژی سرمایه گذاری هودل را با عوامل کلان اقتصادی که بر بازار عمومی کریپتو تأثیر بیشتری دارد، انتخاب می کنند. بطور خاص، داده های گلسنود نشان میدهد که تا ۲۹ سپتامبر، مقدار بیتکوین تحت هودل به رکورد پنج سال قبل یعنی ۳۴۱.۵۵ میلیارد دلار رسیده است.
شایان ذکر است که برای دارندگان بلندمدت، حفظ دارایی منطقی است برای اینکه فروش منجر به زیان می شود. در این مورد، داده های گلسنود همین طور نشان میدهد که دارندگان بیتکوین درازمدت، دارایی خودرا با ضرر حدود ۴۲ درصد می فروشند.
اعتقاد سرمایه گذاری بلندمدت در میان دارندگان بیتکوین همچنان قوی است. بیشتر سرمایه گذاران بر روی عواملی مانند افزایش پذیرش و کاهش ارزش عرضه برای ایجاد یک رالی بیتکوین سرمایه گذاری می کنند.
علاوه بر این، مقدار تحت هودل بطور بالقوه نشان میدهد بیتکوین به عنوان یک ذخیره ارزش و پوششی در مقابل تورم ممکنست درحال افزایش باشد بنابراین، بنظر می رسد که بیتکوین از نظر برخی سرمایه گذاران ارزش بیشتری پیدا می کند و هر گونه کاهش قیمت، سرمایه گذاری در آنرا امکان پذیر می کند.
علاوه بر این، قیمت پایین یک سناریوی عالی برای انباشت دارایی در پی کاهش ارزش بیشتر ارزهای فیات جهانی است. در حقیقت، با کاهش ارزش پوند استرلینگ، داده ها نشان میدهد که سرمایه گذاران احیانا بیتکوین را ترجیح می دهند.
علاوه بر این، داده ها به انعطاف پذیری سرمایه گذارانی اشاره می کند که تحت تأثیر احساسات برای فروش دارایی در بین لحظات آشفته نیستند.
در عین حال، رهبران بازار پیش بینی می کنند که دارایی هایی مانند بیتکوین احیانا برمبنای نحوه مدیریت بانکهای مرکزی با تورم فعلی افزایش می یابند. استنلی دراکن میلر، سرمایه گذار میلیاردر معتقد می باشد اگر سرمایه گذاران اعتماد خودرا به سیاست های سختگیرانه بانکهای مرکزی از دست بدهند، ارزهای دیجیتال ممکنست در سال های آتی رشد کنند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۹۵۰.۳۱ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۴۱ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۳۹.۵۱ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۱ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۶۴ میلیارد دلار است که ۱۴.۲۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۳.۷۱ میلیارد دلار است که ۵.۴۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۶۲.۹۰ میلیارد دلار است که ۹۱.۶۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۱۲: ۵۰ ظهر به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۱۹ هزار و ۵۶۷.۵۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۶ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۳۴۴.۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۶ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: یک دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۸۶.۴۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۰ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۴۸۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱۰.۷۶ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۴۳۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۹ درصد افزایش
۸- سولانا
قیمت: ۳۴.۴۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۹۸ درصد افزایش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۰۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۰ درصد افزایش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۰.۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۱ درصد افزایش
منبع:

1401/07/10
11:11:19
5.0 / 5
166
تگهای خبر: فروش , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید