آینده بیت کوین تاریک است؟

آینده بیت کوین تاریک است؟

به گزارش بست روید، بیتکوین همچنان به ثبت نوسانات روزانه جزئی ادامه می دهد چونکه قیمت در محدوده ای کوچک با نوسانات کم تثبیت می شود. هم اکنون، قیمت درحال آزمایش ناحیه مقاومت قابل توجهی است و در صورت رد شدن آن، بیتکوین احیانا مناطق با قیمت پایین تر را باردیگر آزمایش خواهد نمود و از طرفی، شکست می تواند منجر به یک رالی کوچک شود.


به گزارش بست روید به نقل از کریپتو، بیتکوین در چند ماه گذشته نتوانسته بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ و ۱۰۰ روزه باقی بماند. به تازگی، قیمت از میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۱۸ هزار دلار رد شد و از آن زمان کم شده است. با این وجود، بیتکوین تلاش می کند باردیگر از میانگین متحرک ۵۰ روزه عبور کند.
با وجود مبارزه مداوم با میانگین متحرک ۵۰ روزه، حرکت قیمت، امیدوارکننده نیست برای اینکه فعالیت و تقاضای کلی در سطوح پایینی قرار دارند و بازار باید پیش از شروع یک رالی صعودی، باردیگر اعتماد بازیگران را به دست آورد.
در این رابطه می توان به اندیکاتور MACD اشاره نمود که در شرف سبز شدن است و نخستین علامت صعودی را در کوتاه مدت نشان میدهد و ممکنست به بیتکوین در شکستن بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه کمک نماید.


عدم فعالیت فعلی و نوسانات کم در نمودار چهار ساعته مشهودتر است. بعد از گذر از یک روند نزولی طولانی مدت، قیمت از مرز ۱۶ هزار دلار بازگشت و در زیر آستانه ۱۷ هزار دلار تثبیت شد. با این وجود، حالا مبارزه اصلی برای بیتکوین درحال پیشی گرفتن از این منطقه تلاقی است.
فرض کنید قیمت به بالاتر از سطح ذکر شده برگردد، یک اصلاح به سطح فیب ۰.۶۱۸ و خط روند شکسته، موانع اصلی برای محدوده ۱۸ هزار دلار خواهند بود.


نمودار، خط میانگین متحرک ۱۴ روزه متریک ماینر جریان تبادل را در کنار قیمت بیتکوین نشان میدهد. این متریک کل مقدار سکه های انتقال یافته از ماینرها به صرافی هاست.
افزایش در متریک نشان دهنده فشار فروش احتمالی استخراج کنندگان برای پوشش هزینه های خود در مرحله نزولی بازار است. همانطور که در نمودار مشهود است، هر بار که متریک صعود می کند، قیمت بطور قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
با این وجود، به تازگی، متریک سقوط کرده و به پایین ترین حد خود در چند سال اخیر رسیده است که تایید می کند فشار فروش ماینرها تضعیف شده و ممکنست نشانه ای صعودی برای قیمت در نظر گرفته شود برای اینکه آنها گروهی مهم در بین فعالان بازار هستند.


مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۸۱۲.۰۴ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۰۹ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۰.۰۱ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۷ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲.۶۲ میلیارد دلار است که ۴۰.۰۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱.۶۰ میلیارد دلار است که ۷.۰۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۰.۶۳ میلیارد دلار است که ۹۱.۲۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۱۲ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۱۶هزار و ۸۸۳.۱۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۸ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۲۲۰.۱۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۴۴.۱۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۰ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۴۹۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۲۰ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۵۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۳ درصد افزایش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۷۶۰۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۴۵ درصد کاهش
۹- پولکا دوت
قیمت: ۴.۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۵ درصد افزایش
۱۰- سولانا
قیمت: ۱۱.۳۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۶ درصد کاهش1401/10/05
11:31:35
5.0 / 5
290
تگهای خبر: فروش , قیمت , هزینه
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید