جزئیاتی درباره ثروتمندترین مرد كره زمین

جزئیاتی درباره ثروتمندترین مرد كره زمین

بست روید: جف بزوس، مؤسس و مدیر اجرایی آمازون بعنوان ثروتمندترین مرد كره زمین روتین روزانه جالبی دارد.به گزارش بست روید به نقل از «خبرآنلاین»، وی در مصاحبه با Economic Club of Washington اظهار داشت: ۸ ساعت در شبانه روز می خوابد و بامداد پرنشاط خویش را با خوردن قهوه، خواندن روزنامه و صبحانه در كنار فرزندانش آغاز می كند.

او دوست دارد ساعت ۱۰ بامداد جلسه برگزار كند و تمام تفكر خود برای برنامه ریزی و مدیریت را در زمان ناهار انجام می دهد.

وی در مصاحبه با «دیوید روبنشتاین» اضافه كرد: اگر بتوانم روزی ۳ تصمیم خوب بگیرم برایم كافی است. این سه تصمیم باكیفیت می تواند تحول تولید كند.

افرادی مانند «وارن بافِت» كه در فهرست ثروتمندترین های جهان است می گوید اگر سالی ۳ تصمیم خوب و مؤثر بگیرد كافی است اما جف بزوس این سه تصمیم را روزانه می گیرد و بنابراین موفق ترین مرد عالم با آمازون شده است.

مردم روزانه صدها تصمیم كوچك ازجمله اینكه چه بخورند، چه بپوشند و... می گیرند. افرادی مانند زاكربرگ و اوباما را در نظر بگیرید كه چه لباس هایی می پوشند.

تعداد كمی از تصمیم ها فوق هوشمندانه است و می تواند تأثیری میلیون دلاری داشته باشد و این كاری است كه جف بزوس دو دهه پیش آغاز كرد و به انجام رساند و امروز ثروتمندترین مرد زمین با پشت سر گذاشتن بیل گیتس و... شده است.
1397/06/27
13:44:37
0.0 / 5
4652
تگهای خبر: هوشمند
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید