مرحله اول مسابقه نانو از 13 تیر

مرحله اول مسابقه نانو از 13 تیر

بست روید: با برگزاری مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو از روز 13 تیر ماه جاری، داوطلبان باید در 3 آزمون شرکت نمایند و در این مرحله 400 نفر به عنوان بالاترین ها به مرحله دوم این آزمون راه می یابند.به گزارش بست روید به نقل از مهر، سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در سه مرحله در ایام ۱۳ تا ۱۵ تیر ماه جاری برگزار می گردد که مرحله اول آن بصورت غیرحضوری و آنلاین در سایت آموزش فناوری نانو برگزار می شود و ۴۰۰ نفر برتر از شرکت کنندگان در این مرحله به عنوان برگزیدگان مرحله اول انتخاب شده و وارد مرحله دوم که بصورت حضوری و در قالب سؤالات چهارگزینه ای است، شرکت خواهند کرد.
برگزیدگان مرحله دوم در عرصه های آزمون سراسر کشور حضور پیدا می کنند و در مدت زمان تعیین شده به سؤالات دفترچه پاسخ می دهند و ۱۵ نفر از بالاترین های این مرحله که شامل بالاترین های مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی وارد مرحله سوم شده و به رقابت عملی خواهند پرداخت.
بودجه بندی سؤالات ۳ آزمون مرحله اول به این شرح است:
داوطلبان از ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه ۱۳ تیر، تا ساعت ۲۳ روز جمعه ۱۵ تیر، در هر بازه از شبانه روز مهلت دارند تا وارد سایت آموزش نانو شده و به سه آزمون پاسخ دهند، پس با عنایت به این که هر داوطلب فقط یک دفعه می تواند در آزمون شرکت کند، بهتر است زمانی تصمیم به انجام آزمون داشته باشد که از عدم قطعی برق در آن بازه زمانی اطمینان کامل داشته باشد؛ برای اینکه که امکان آزمون مجدد برای داوطلبان فراهم نیست. این آزمون دارای نمره منفی است.
با برگزاری این ۳ آزمون، برمبنای جمع نمرات کسب شده، ۴۰۰ نفر به عنوان برگزیده اول اعلام می شود و واجد شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو می شوند. مرحله دوم این مرحله بصورت تستی چهارگزینه ای و در عرصه های سراسر کشور انجام می شود.


منبع:

1403/04/10
10:13:03
5.0 / 5
151
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید