مشاور وزیر صمت:

صنعت و شركت های دانش بنیان حوزه خودرو را به هم می رسانیم

صنعت و شركت های دانش بنیان حوزه خودرو را به هم می رسانیم

به گزارش بست روید، مشاور وزیر صمت اظهار داشت: وظیفه ما این است كه شركت های فعال دانش بنیان حوزه صنعت خودرو را به این صنعت در جهت رفع نیازها متصل نماییم چون كه به توانمندی این شركت ها ایمان داریم.به گزارش بست روید به نقل از مهر، عزت الله اكبری امروز در حاشیه رویداد «گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ؛ ادعای حوزه صنعت خودرو» اظهار نمود: صندوق نوآوری و شكوفایی در جهت اهداف دولت، رویكرد مناسبی را در مورد پشتیبانی از نهضت ساخت داخل شروع كرده كه این حمایت و اعتماد به داخل مسیر پیشرفت را تسهیل می كند.
وی با اشاره به اینكه عمیقا به توانمندی های نیروهای داخل ایمان دارم، اظهار داشت: صنایع مختلف در كشور باید نیازهای خود به تجهیزات، قطعات و... را اعلام كنند، ما هم وظیفه داریم كه این مجموعه ها را برای رفع نیازهایشان به شركت های دانش بنیان داخل متصل نماییم و شركت های دانش بنیان و فناور هم باید در جهت رفع این نیازها قدم بردارند.
مشاور وزیر صمت افزود: صندوق نوآوری و شكوفایی مصرف كنندگان و تولید كنندگان محصولات دانش بنیان را از لحاظ مالی حمایت می كند كه این امر قابل تقدیر است. دولت هم باید دو طرف عرضه و تقاضا را مورد حمایت قرار دهد.
وی اضافه كرد: در واقع دولت باید تصدی گری را كنار گذاشته و به سمت حمایت، نظارت و هدایت بازار برود تا اقتصاد كشور رونق پیدا كند.

1398/07/19
18:59:12
5.0 / 5
4802
تگهای خبر: شركت , صنعت , محصولات , نوآوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید