محتوای توهین آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می گردد

محتوای توهین آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می گردد

بست روید: اینستاگرام اخیرا اعلام نموده كه با بهره گیری از هوش مصنوعی می خواهد محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز را از تصاویر و نظرات كاربران حذف كند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت The Verge، با عنایت به محبوبیت گسترده اینستاگرام و استقبال كاربران از این شبكه اجتماعی، گاهی خیل عظیمی از منتقدان و كارشناسان از رشد صعودی و مخرب محتوای توهین آمیز در تصاویر و ویدیوهای به اشتراك گذاشته شده و هم چنین نظرات و كامنت های مخاطبان در فضای مجازی به گوش می رسد كه همگی سبب شده است اینستاگرام به فكر یك چاره بیفتد.
این شبكه اجتماعی به منظور جلوگیری از انتشار محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز در پلتفرم خود، حالا اعلام نموده است كه از تكنولوژی های جدید هم چون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی بهره برده است تا بتواند به صورت كاملا خودكار و هوشمندانه تمامی تصاویر و نظراتی را كه دارای محتوای نامناسب و خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است، تشخیص داده و در صورت ضرورت آن ها را حذف كند.
فیسبوك، شركت مادر اینستاگرام، هم در ماه اخیر اعلام نموده بود كه اقدامات جدی و تصمیماتی را درباره مبارزه با محتوای نامناسب و توهین آمیز اتخاذ نموده است و حالا به نظر می آید كه اینستاگرام هم به پیروی از فیسبوك، قصد چنین اقدام مشابهی را دارد.1397/07/20
22:59:04
0.0 / 5
5011
تگهای خبر: هوش مصنوعی , هوشمند
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید