تسهیلات صحا به شركت كنندگان نمایشگاه بین المللی اتوكام

تسهیلات صحا به شركت كنندگان نمایشگاه بین المللی اتوكام

بست روید: صندق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا) از آمادگی صحا جهت نمایش تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شركت كنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوكام اصفهان آگاهی داد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، حوزه های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الكترونیك، تجارت الكترونیك، شبكه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی عمده ترین فعالیت شركت های حاضر در نمایشگاه اتوكام اصفهان است.
نمایشگاه اتوكام اصفهان با حضور شركت های فعال و مطرح در حوزه ICT كشور در فضایی بالغ بر ۳۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی از روز ۲۱ آبان ماه در نمایشگاه بین المللی اصفهان شروع به كار كرده و تا ۲۵ آبان ماه ادامه دارد.

صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت نزدیك به ۲۰ سابقه فعالیت از قدیمی ترین صندوق های حمایتی تخصصی است كه با نمایش تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ ترجیحی ۵ تا ۱۵ درصد و همین طور صدور ضمانت نامه های معتبر، به پشتیبانی از صنایع الكترونیك شامل صنایع ارتباطی، كامپیوتری (اعم از نرم افزار و سخت افزار)، اتوماسیون، الكترونیك نوری، قطعات الكترونیك، الكترونیك مصرفی و الكترونیك كاربردی می پردازد.

برمبنای اعلام روابط عمومی صحا، شركت های فعال صنایع الكترونیك می توانند از تسهیلات شركت در نمایشگاه داخلی و خارجی، نمونه سازی، تولید محدود و انبوه محصول، ستاندن تاییدیه داخلی و بین المللی و... بهره مند شوند.
1397/08/24
22:37:01
5.0 / 5
4332
تگهای خبر: اینترنت , بین المللی
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید